Taştekin Konyaspor’u yine yalnız bırakmadı
Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı görevini yürütürken Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkan Yardımcılığı görevine atanan Ercan Taştekin, Konyaspor'u her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmadı.
Yeşil beyazlı ekibin Yenikent ASAŞ Stadyumu'nda KDÇ. Karabükspor ile oynadığı hazırlık maçını tribünden Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ve yöneticiler ile birlikte takip eden Taştekin, Konyaspor'a 2010-2011 sezonunda başarılar dileğinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.