Taraftarlar orucunu açtı
Ziraat Türkiye Kupası finali için Konya'dan Eskişehir'e akın eden Konyalı sporseverler oruçlarını Eskişehir'de açtı
Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşmasında Medipol Başakşehir ile karşılaşacak olan Atiker Konyaspor'da yeşil-beyazlı taraftarlar Eskişehir'e akın ederek takımını yalnız bırakmadı. Seferi olmalarına rağmen oruçlarını tutan yeşil-beyazlı taraftarlar Eskişehir'de oruçlarını açtı. Orucunu etliekmek ile açan Atiker Konyaspor taraftarı 'Bize her ye Konya' mesajını verdi.
AHMET SÜTCÜ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.