Taraftarlar Dev Adamları yalnız bırakmadı
Beysu Konyaspor Basketbol ligin 11. hafta maçında Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'u konuk etti.
Beysu Konyaspor Basketbol ligin 11. hafta maçında Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'u konuk etti. Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda oynana karşılaşmada basketbol severler takımlarını yalnız bırakmadı. Konyaspor Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Ersan Parlatan ve başarılı sol bek Guilerhme Sitya da annesi ile maça gelenler arasında yer aldı
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.