Taraftar Rize’de takımını yalnız bırakmayacak
Atiker Konyasporlu taraftarların ligin ilk haftasında oynanacak Çaykur Rizespor deplasmanı için organizasyon düzenliyor.
Atiker Konyasporlu taraftarların ligin ilk haftasında oynanacak Çaykur Rizespor deplasmanı için organizasyon düzenliyor. Konyaspor taraftar grubu Nalçacılılar, Rize deplasmanı için organizasyon düzenliyor. Yapılan açıklamada 19 Ağustos Cuma gecesi 00.30’da Kule Site AVM önünden hareket edileceği belirtildi. Açıklamada otobüslerin sınırsız olduğu ve maç biletini Passolig Kart’a yükleten tüm taraftarlara organizasyonun ücretsiz olacağı vurgulandı.
RİZE MAÇ BİLETLERi 10 LİRA
Süper Lig’in ilk haftasında oynanacak olan Çaykur Rizespor – Atiker Konyaspor maçı biletleri satışa çıktı 20 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da oynanacak olan Çaykur Rizespor – Atiker Konyaspor maçı biletleri satışa çıktı. Misafir tribün biletleri 10 TL’den satışa çıktı. Biletler Passolig’in tüm kanallarından satışa çıktı. Yeşil-beyazlı taraftarların ligin ilk maçına yoğun ilgi göstermesi ve Rize’ye giderek takımlarına destek olması bekleniyor. Ligin ilk maçında bilet fiyatları şu şekilde:
1.Kategori 300,00 TL,
2.Kategori 75,00 TL,
3.Kategori 30,00 TL
5.Kategori 10,00 TL
Misafir 10,00 TL
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.