Taraftar maç izlerken kalp krizi geçirdi
Atiker Konyaspor-Trabzonspor maçında olaylar bitmiyor. Ali Turan'ın kırmızı kart görmesinden sonra, protokol tribünü birbirine girdi.
Atiker Konyaspor-Trabzonspor maçında olaylar bitmiyor. Ali Turan'ın kırmızı kart görmesinden sonra, protokol tribünü birbirine girdi. Tartışmalar kısa süre sonra yumruklu kavgaya dönüştü. Tribünden bir kötü haber daha geldi. Kavganın olduğu esnada Atiker Konyaspor'lu bir taraftar, maç esnasında kalp krizi geçirdi. Kalp krizi geçiren 59 yaşındaki Şakir Aydın'a kriz esnasında 112 sağlık çalışanları müdahale etti. Müdahalenin ardından taraftar Medova Hastanesi'ne kaldırıldı. Aydın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.