Son antrenmanda şut ve gol çalıştı
Atiker Konyaspor, Kayacık Tesislerinde yaptığı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamladı
Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ve yardımcı antrenörler gözetiminde gerçekleşen antrenman koşu ve CORE ısınma hareketleri ile başladı. Deneyimli teknik adamın antrenmanda sık sık oyuncularını uyardığı bildirildi. İki grupta 7’e 3 oynayan oyuncular şut ve gol çalışması ile antrenmanı tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.