Bu kedi son derece nazik. Sandalyede iki ayağı üstüne oturuyor. Kulaklarını eğmiş, önündeki tabaklara hiç dokunmadan kendi yemeğini bekliyor. Terbiye diye buna denir.
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.