Siyah ve beyaz iki bölüm oynadık
Konya Anadolu Selçukspor, ligin 5.haftasında sahasında Şanlıurfaspor’a 2-1 mağlup oldu
Yeşil-beyazlı ekip ilk yarısında kötü futbol oynadığı maçın 2. Yarısında biraz toparlansa da puan alacak golleri bulamadı. Karşılaşma sonrası konuşan Anadolu Selçukspor teknik direktörü Alper avcı iki yarıda çok farklı futbol oynadıklarını ifade ederek, “ Maçı iki bölüme ayırmak lazım. ilkyarı ve ikinci yarı olarak. İlk yarı sorumluluk bana ait. Tahmin ettiğimiz gibi olmadı. İkinci yarı eski sisteme döndük. Başarılı olduk. İlk yarı sorumluluk bana ait. İkinci yarı çok iyi işler yaptık. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Maçın ilk dakikalarında erken gol yememiz demorilize olmamıza neden oldu. İnşallah telafi edeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.