Seydişehir Belediyesi judoda derece yaptı
9-11 Şubat 2018 tarihinde Denizli de yapılan Gençler Türkiye Judo Şampiyonasında Seydişehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Yasin Boztepe Türkiye 7.cisi oldu.
Denizli'de düzenlenen Türkiye şampiyonasına katılan Yasin Boztepe'nin uzun bir süre sakatlık süreci geçirdiği bu nedenle turnuvaya hazırlanamadığını, antrenman eksikliği olduğunu kaydeden Antrenör Celalettin Doğan;" Denizli'de çıktığı maçta sakatlığı yeniden nükseden sporcumuz, zorlu bir maç geçirdi., Türkiye şampiyonasında sakatlıgından dolayı 7.ci oldu, fakat Avrupa kupalarında 1 . olacağına inanıyorum"dedi. Antrenör Doğan ;" katıldığımız şampiyonlar ve maçlarda sporcularımızın başarılarında maddi ve manevi büyük desteği olan, antrenör ve sporcuya her türlü imkanı sağlayan Seydişehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal'a ve sporcularımın ailelerine teşekkür ederim"dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.