SPOR TOTO SÜPER LİG
İSTANBUL (A.A) - Spor Toto Süper Lig'e 31. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:
29 Nisan Cuma:
20.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)
30 Nisan Cumartesi:
15.00 Medical Park Antalyaspor-Bucaspor (Mardan Antalyaspor)
15.00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)
1 Mayıs Pazar:
15.00 Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
19.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)
2 Mayıs Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
BANK ASYA 1. LİG
Bank Asya 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:
30 Nisan Cumartesi:
14.00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
14.00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)
14.00 Mersin İdmanyurdu-Kartalspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak)
14.00 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Folkart Altay Alsancak)
14.00 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
SPOR TOTO 2. LİG
Spor Toto 2. Lig'e beyaz ve kırmızı gruplarda 30 Nisan Cumartesi oynanacak 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:
BEYAZ GRUP
30 Nisan Cumartesi:
15.30 Turgutluspor-Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)
15.30 Alanyaspor-Adıyamanspor (Alanya Milli Egemenlik)
15.30 Sarıyer-Mardinspor (Gebze - Cezalı)
15.30 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Yenikent ASAŞ)
15.30 İskenderun Demir Çelikspor-Beypazarı Şekerspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Yeni Malatyaspor-Gebzespor (Malatya İnönü - Seyircisiz)
15.30 Bozüyükspor-Bandırmaspor (Bozüyük)
15.30 Göztepe-Çankırı Belediyespor (İzmir Atatürk)
15.30 Akçaabat Sebatspor-Körfezspor (Akçaabat Fatih)
KIRMIZI GRUP
30 Nisan Cumartesi:
15.30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)
15.30 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 Kocaelispor-Belediye Vanspor (İsmetpaşa)
15.30 Tokatspor-Sakaryaspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 Pursaklarspor-Eyüpspor (Cebeci İnönü)
15.30 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye)
15.30 Konya Torku Şekerspor-Dardanelspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
15.30 Balıkesirspor-Türk Telekomspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)
İSTANBUL (A.A) - Spor Toto Süper Lig'e 31. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:
29 Nisan Cuma:
20.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)
30 Nisan Cumartesi:
15.00 Medical Park Antalyaspor-Bucaspor (Mardan Antalyaspor)
15.00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)
1 Mayıs Pazar:
15.00 Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
19.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)
2 Mayıs Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
BANK ASYA 1. LİG
Bank Asya 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:
30 Nisan Cumartesi:
14.00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
14.00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)
14.00 Mersin İdmanyurdu-Kartalspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak)
14.00 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Folkart Altay Alsancak)
14.00 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
SPOR TOTO 2. LİG
Spor Toto 2. Lig'e beyaz ve kırmızı gruplarda 30 Nisan Cumartesi oynanacak 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:
BEYAZ GRUP
30 Nisan Cumartesi:
15.30 Turgutluspor-Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)
15.30 Alanyaspor-Adıyamanspor (Alanya Milli Egemenlik)
15.30 Sarıyer-Mardinspor (Gebze - Cezalı)
15.30 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Yenikent ASAŞ)
15.30 İskenderun Demir Çelikspor-Beypazarı Şekerspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Yeni Malatyaspor-Gebzespor (Malatya İnönü - Seyircisiz)
15.30 Bozüyükspor-Bandırmaspor (Bozüyük)
15.30 Göztepe-Çankırı Belediyespor (İzmir Atatürk)
15.30 Akçaabat Sebatspor-Körfezspor (Akçaabat Fatih)
KIRMIZI GRUP
30 Nisan Cumartesi:
15.30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)
15.30 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 Kocaelispor-Belediye Vanspor (İsmetpaşa)
15.30 Tokatspor-Sakaryaspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 Pursaklarspor-Eyüpspor (Cebeci İnönü)
15.30 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye)
15.30 Konya Torku Şekerspor-Dardanelspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
15.30 Balıkesirspor-Türk Telekomspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)