2. Lig ve 3. Lig’de 7. hafta maçlarının tamamı 21 Ekim Pazar günü oynanacak ve saat 15.00’de başlayacak.
Beyaz Grup
İnegölspor-Ofspor (İnegöl İlçe)
Çamlıdere Şekerspor-Körfez Futbol Kulübü (Bağlum Belediye)
Kırklarelispor-İskenderun Demir Çelikspor (Kırklareli Atatürk)
Bayrampaşaspor-Gaziosmanpaşaspor (Mimar Yahya Baş)
Anadolu Selçukluspor-Alanyaspor (Konya Atatürk)
Eyüpspor-Altay (Eyüp)
Yeni Malatyaspor-Tokatspor (Malatya İnönü)
Balıkesirspor-Kızılcahamamspor (Balıkesir Atatürk)
Kırmızı Grup
Nazilli Belediyespor-Hatayspor (Nazilli İlçe)
Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik)
Faturavizyon Kahramanmaraşspor-Bozüyükspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
Sakaryaspor-İstanbul Güngörenspor (Sakarya Atatürk)
Giresunspor-Fethiyespor (Giresun Atatürk)
Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)
Tarsus İdmanyurdu-Tepecikspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
Polatlı BUGSAŞ Spor-Çankırıspor (Polatlı İlçe)
Spor Toto 3. Lig
1. Grup
Fatih Karagümrük-Tekirova Belediyespor (Vefa)
Beşikdüzüspor-Ankara Demirspor (Vakfıkebir İlçe)
Kayseri Şekerspor-Gölcükspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
İstanbulspor-Kastamonuspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Seyrantepe Spor Kompleksi DİSKİ Spor Tesisleri)
Sandıklıspor-Belediye Vanspor (Sandıklı İlçe)
Bergama Belediyespor-Siirtspor (Bergama 14 Eylül)
Kırıkhanspor-Orhangazispor (Kırıkhan İlçe)
Pazarspor-Çorumspor (Pazar İlçe)
2. Grup
İskenderunspor 1967-Gebzespor (İskenderun 5 Temmuz)
Dardanelspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
Silivrispor-Bursa Nilüferspor (Silivri)
Manavgat Evrensekispor-Batman Petrolspor (Evrenseki)
Kilimli Belediyespor-Adıyamanspor (Ahmet Şerifoğlu)
Derince Belediyespor-Menemen Belediyespor (Derince Belediyesi)
Ümraniyespor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü (Ümraniye Belediye İlçe)
Hacettepe-Aydınspor 1923 (Yenimahalle Hasan Doğan)
Belediye Bingölspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)
3. Grup
Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Elazığ Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)
Emrespor-Beylerbeyi (Isparta Atatürk)
Çorum Belediyespor-Kocaelispor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
Darıca Gençlerbirliği-Mardinspor (Darıca İlçe)
Altınordu-Kahramanmaraş Belediyespor (Alsancak)
OYAK Renault-Sancaktepe Belediyespor (Bursa Merinos)
Gümüşhanespor-Arsinspor (Gümüşhane Yenişehir)
Maltepespor-Diyarbakırspor (Maltepe Hasan Polat)
Yimpaş Yozgatspor-Keçiörengücü (Yozgat Şehir)
TRT HABER
2. ve 3. Ligde Haftanın Programı
Spor Toto 2. Lig'de ve 3. Lig'de 7. hafta maçları oynanacak