Şen: Süper Lig’e yükseleceğiz
Boluspor maçında attığı iki golle haftalardır devam eden suskunluğunu bozan golcü oyuncu Mehmet Şen, kaliteli ve değerli oyunculardan kurulu bir kadronun başarılı bir teknik kadronun elinde adım adım şampiyonluğa doğru yol aldığını belirterek galibiyet se
58.dakikada girdiği oyunda 63 ve 90+3.dakikada attığı gollerle Konyaspor’un Boluspor karşısında elde ettiği galibiyette önemli katkısı olan Mehmet Şen “Takımda isim isim çok kaliteli ve değerli oyunculara sahibiz. Herkes görev aldığı zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bunun da karşılığını puan cetveline bakıldığında aldığımızı görüyoruz. Zor bir maç oldu. Kazandığımız için mutluyuz. Lider takım zoru başaran takımdır. Galibiyeti getiren golleri benim atmam çok güzel oldu. Maçtan önce içimde galip geleceğimize ve goller atacağıma dair bir inanç vardı. Hocamız bana şans verdi ve bende bu şansı çok iyi değerlendirdiğime inanıyorum. Attığım golleri ve galibiyeti öncelikle kızıma, eşime daha sonrada tüm taraftarlarımıza armağan ediyorum. İnşallah yolumuza alacağımız galibiyetlerle devam edeceğiz. Önce ilk yarıyı ardından da sezonu lider tamamlayarak Turkcell Süper Lig’e yükseleceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.