Selçukspor antrenör Fevzi Erçin ile anlaştı
Konya Süper Amatör Lig’in tecrübeli ekiplerinden Selçukspor, antrenör Fevzi Erçin ile anlaştı. Altyapı sorumlusu olarak ise Ayhan Sarısaç ile yola devam etme kararı alan Selçukspor 14 Ağustos Pazartesi günü topbaşı yapacak.
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Süper Amatör Lig’in tecrübeli ekiplerinden Selçukspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarına devam ediyor. 2017-2018 sezonu transfer çalışmalarını devam ettiren Selçukspor, teknik kadrosunu da güçlendirmenin peşinde. Teknik kadrosunu sağlama almak isteyen
Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay, Antrenör Fezvi Erçin ile anlaştı. Tarafların anlaşmasının ardından dün kulüp binasında gerçekleşen imza töreni ile resmen Selçuksporlu olan Fevzi Erçin, takımın genç, dinamik ve amatör ruh üzerine oturtulacağını söyledi. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunan Antrenör Erçin, “Konya’mızın en köklü ve nadide kulübü olan Selçukspor’u tarihi ile harmanlayarak hak ettiği yerlere getireceğiz. Selçukspor ligde bulunduğu her dönemde
şampiyonluğa oynamış ve zorlamıştır. Bu sezonda da iddialı olacağımıza kimsenin şüphesi olmasın ”dedi. A Takım Antrenörü olarak takımın başına getirilen Fevzi Erçin’in ardından Altyapı
sorumlusu olarak ise Ayhan Sarısaç yeniden göreve getirildi.
HEDEF ŞAMPİYONLUK
İmza töreninin ardından sezon hedefleri ile ilgili konuşan Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay, “Selçukspor olarak yeni sezon hazırlıklarımız devam edecek. Transfer dönümü boyunca
transferlerimiz olacak. Bunların arasında sürpriz isimler olabilir. Hocamız ve ekibimizle görüşmelerimiz sürecek. Genç ve dinamik bir takım kurma hedefindeyiz. Her şeyin para endekslendiği amatör ruhun kaybolduğu bu dönemde yeniden amatör ruhu takımımıza işleyip, futbola aç arkadaşlarımızla devam etmek istiyoruz. Selçukspor’u herkes bilir. Selçukspor ligde olduğu her dönem favoridir, zirve hedefindedir. Bu sezonda şampiyonluk parolasıyla sahaya çıkacağız.” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.