Selçuklu’nun güreşçilerine milli davet
Selçuklu Belediyespor’un 2 güreşçisi milli takıma davet edildi.
Kulüpten konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Güreş Milli Takımının Avrupa Şampiyonası öncesi son hazırlık kampında, Selçuklu Belediyespor Kulübü Milli sporcularımız Abidin Üstün ve Ahmet Ekrem Taşkınoğlu da yer aldı. Sporcularımıza Avrupa Şampiyonası yolunda başarılar dileriz.”
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.