Selçuklu yarın parkeye iniyor
Bu sezon Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Basketbol 1.Ligi’ne davet edilen Selçuklu Belediyespor, yeni sezonun ilk maçına yarın çıkacak.
Mavi-beyazlı ekip, yeni sezonun ilk maçında 1 Ekim Pazar günü (yarın) evinde Samsun Büyükşehir Anakentspor ile karşılaşacak. Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 16.00’da başlayacak.
HEDEF PLAY-OFF
Takım kaptanlığını Konyalı deneyimli pivot Nezih Özbakır’ın yapacağı Selçuklu Belediyespor, yeni sezonda play-off’u zorlamayı hedefliyor. Kadrodaki oyuncular şu şekilde:" Arca Tülüoğlu, Leventcan Koçak, Fırat Töz, Sertay Gürsu, Fran Pilepic, Mertcan Solkol, Burak Yönder,Yunus Çankaya, Bertan Baştan, Will Daniels, İzzet Türkyılmaz, Nezih Özbakır, Emre Bayav"
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.