Selçuklu dışarda güldü
Selçuklu Belediyesi Hentbol Takımı haftayı galibiyetle kapattı.
Türkiye Erkekler Hentbol 1.Ligi’nde mücadele veren Selçuklu Belediyespor, ligin 6. haftasında sahasında Sakarya Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı. Mavi-beyazlı ekip etkili bir oyun ortaya koyduğu maçı 42-34 kazandı. Bu sonuçla temsilcimiz, 6. maçında 3. galibiyetini alarak puanını 6’ya çıkardı. Selçuklu Belediyespor önümüzdeki hafta deplasmanda Ahi Evran Üniversitesi ile karşılaşacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.