Selçuklu Belediyespor basketbolda seçme yapacak
Selçuklu Belediyespor Kulübü Erkek Basketbol Takımı için seçme yapacak.
Selçuklu Belediyespor Kulübü Erkek Basketbol Takımı için seçme yapacak. 31 Temmuz Pazar günü Yenikent Spor Salonunda gerçekleştirilecek seçmelere 7-16 yaş arası çocuklar katılacak. (2006-2015 doğumlular) www.selcuklubelediyespor.com adresinden 28 temmuz tarihine kadar online başvuru yapılması gerekiyor.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.