Seçmeler devam ediyor
Konya merkezde bulunan 135 ilkokulu Konyaspor Futbol Akademi antrenörleri takip altına aldı.
Konyasopr Futbol Akademisi Menajeri Taner Ay, yaptığı açıklamada; "Yetenekli sporcuları Konyaspor ve Anadolu Selçukspor un alt yapısına kazandırmak için Konya'da bulunan bütün ilkokullarda seçmeler son hızı ile devam ediyor" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.