Sarayönü ve Ereğli erteleme maçlarını kazandı
Bölgesel Amatör Lig’de Sarayönü Belediyespor ile Ereğlispor bugün erteleme maçlarına çıktı.
Bölgesel Amatör Lig’de Sarayönü Belediyespor ile Ereğlispor bugün erteleme maçlarına çıktı. Sarayönü Belediyespor, taraftarının önünde karşılaştığı maçta Anamur Belediyespor’u 2-1 yenerek puanını 30’a çıkardı. Deplasmanda Mut İdmanyurdu ile karşılaşan Ereğlispor ise rakibini 2-1 yenerek bu sezon ikinci galibiyetini aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.