Sandıklar teker teker açılıyor
Seçim yayını yasağının kalkmasına sayılı saatler kala sandıklardaki oylar da birer birer açılmaya başladı.
Seçim yayını yasağının kalkmasına sayılı saatler kala sandıklardaki oylar da birer birer açılmaya başladı. Şu ana kadar sandık başlarında herhangi bir olay meydana gelmezken, sayımlar hararetli bir biçimde devam ediyor. Okullarda yapılan sayımların ardından sandıklar mühürlenerek Konya Adliye Sarayı'nda bulunan Yüksek Seçim Kurulu İl Müdürlüğü'ne gönderilecek.
BERKHAN PARLAK merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.