Deaflympics Samsun 2017, Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda madalya kazanan Konyalı sporcularımızı ve antrenörlerini Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ödüllendirdi
Deaflympics Samsun 2017, Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda madalya kazanan Konyalı sporcularımızı ve antrenörlerini Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ödüllendirdi
Geçtiğimiz günlerde Samsun'da sona eren 97 ülkenin katıldığı 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'nin kazandığı toplam 46 madalyanın 7 tanesi Konyalı sporcularımızdan gelmişti.
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Amatör Evi'nde gerçekleşen yemek ikramı sonunda; Abdullah Sevinç (Judo-Altın), M.Ali Yiğit (Güreş-Altın), Selver Şeker (Taekwondo-Altın), Ali Rıza Karaca (Taekwondo-Altın), Mehmet Uysal (Judo-Gümüş) ve Batuhan Şimşek (Taekwondo-Bronz) sporcularımıza çeyrek altın, antrenörlerine saat hediye takdim edildi.
Proğrama; Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
İlimizi başarıyla temsil eden tüm sporcularımızı kutlayan Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay; gurur duyduklarını ve desteklerinin devam edeceğini söyledi.