Şampiyon Akören kupasını aldı
Konya Amatör Küme 2017-2018 Futbol Sezonu, 1. Amatör Küme B Grubu sona erdi ve grubunu ilk sırada tamamlayan Akören Kültürspor şampiyonluk kupasını aldı.
Grubun son maçında Akşehir Gençlikspor ile Akören'de karşılaşan Akören Kültürspor'a şampiyonluk kupasını yıllar önce bu kulüpte futbol oynayan Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz takdim etti. Kupa töreninde Ersöz ile birlikte Akören Belediye Başkanı Ekrem Tulukçu, Federasyon yönetim kurulu üyeleri Yakup Sezgin ve Necip Yılmaz da hazır bulundu. Akören Kültürspor sahaya çıkarken ligden düşen rakibi Akşehir Gençlikspor'un futbolcuları ve yöneticileri şampiyonu alkışlayarak karşılamaları spor adına hoş bir davranış sergiledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.