Saadet Partisi vites büyütüyor
Yerel seçim öncesinde güçlü adaylarla yarışa iddialı bir şekilde başlayan Saadet Partisi, basın ziyaretlerine başladı.
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin eski Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Özkafa, İl Başkanı Av. Veli Tolu, Selçuklu Belediye Başkan Adayı Ahmet Selim Laleli, Karatay Belediye Başkan Adayı Mehmet Şen ve beraberindeki parti yöneticileri basın turu kapsamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Seçim çalışmalarına start verdikleri günden bu yana halkın gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade eden Mustafa Özkafa, Konya’nın sorunlarına çözüm üretebilecek deneyim ve iradenin kendilerinde olduklarını ifade etti. SP İl Başkanı Veli Tolu da, Konya’da tüm belediyelerde güçlü bir şekilde yönetime talip oldukları mesajını verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.