Recep Aydın takıma alıştı
Atiker Konyaspor’dan Giresunspor’a giden Recep Aydın, takıma çabuk alıştı.
Atiker Konyaspor’dan Giresunspor’a giden Recep Aydın, takıma çabuk alıştı. PTT 1.Lig ekiplerinden Giresunspor’un Atiker Konyaspor’dan kiraladığı Recep Aydın, takıma alıştığını belirtti. Geçen sezon Kardemir Karabükspor’da kiralık olarak forma giyen orta saha oyuncusu yaptığı açıklamada, “Büyük bir camiaya geldiğimi, Giresun’da insanların futbolu çok sevdiğini biliyorum. Böylesine önemli bir camiaya hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Takımımın yenilerindenim ama alıştığımı söyleyebilirim. Umarım Giresunspor adına çok güzel bir sezon olur” ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.