Özdilek gönderildi
Atiker Konyaspor'da son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı
Atiker Konyaspor'da bugün toplanan yönetim kurulu toplantısının ardından teknik direktör Mehmet Özdilek ile yolların ayrılması kararlaştırıldı. Konyaspor, Özdilek ile çıktığı 15 maçta sadece 3 kez kazanabildi. Konuyla ilgili olarak resmi açıklamanın da yapılacağı belirtildi.
SADECE 3 GALİBİYET
Atiker Konyaspor, teknik direktör Mehmet Özdilek ile beklediği çıkış gerçekleştiremeyince Özdilek iile yollar ayrıldı. Ligde Kayserispor yenilgisi sonrası Mustafa Reşit Akçay ile yolların ayrılmasıyla göreve gelen Özdilek ligde 15 maça çıktı Yeşil-beyazlı ekip Özdilek yönetiminde ligde çıktığı 15 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik ve 7 yenilgi aldı. Atiker Konyaspor , söz konusu dönemde büyük maç kazanamazken, Osmanlıspor, Kardemir Karabükspor ve Aytemiz Alanyaspor maçlarında galip geldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.