OYDERin Diyalog toplantısı dün yapıldı
OYDER-Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği 9. Diyalog toplantısını Konya Dedeman otelde gerçekleştirdi
OYDER-Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği 9. Diyalog toplantısını Konya Dedeman otel’de gerçekleştirdi. Otomotiv Sektörünün rekorlara imza attığı bu dönemde Yetkili Satıcılık mesleğinin sürdürülebilir olması için gayret gösteren OYDER, Yetkili Satıcıların tek ses olması adına her ay bir bölgede toplanıyor. Her geçen gün artan üyeleri ile Türkiye de tüm kurum ve kuruluşlar nezdinde güç kazanan OYDER’in toplantısına OYDER Başkanı H.Şükrü Ilısal, OYDER Genel Sekreteri Tamer Atsan, OYDER Başkan vekili Vedat İnciroğlu ile Mermerler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer, Mazda Genel Müdürü Nurkan Yurdakul ve davetliler katıldı. Konya’dan sektörün önemli isimlerinin de katıldığı toplantıda Yetkili satıcıların problemleri, sektör değerlendirmesi ve genel değerlendirme yapıldı.
MUHAMMET GÜMÜŞ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.