Osman Doğan dualarla son yolculuğuna uğurlandı
AKP Meram İl Genel Meclis Üyesi, Meclis Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı Cannur Doğanın babası, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Selçuk Öztürkün dedesi Osman Doğan (87) trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
Dogan’ın cenaze namazı Cuma namazına müteakip Parsana Camii’nde kılındı. Doğan’ın cenaze namazına Vali Yardımcısı Mustafa Karabacak, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Sabri Ak, Meram Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu, Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Selçuk Öztürk, Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Şekeroğlu, Ticaret Odası Meclis Başkanı Seyit Karaca, meclis üyeleri ve Doğan’ın yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze namazının kılınmasının ardından Osman Doğan, Musalla Mezarlığına defnedildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.