Onur misafirleri mutlu ayrıldı
Vitoria Guiamaraes maçı için Salı günü Konya’ya gelerek yeşil-beyazlı misafiri olan Elmas Yürekliler, dün memleketlerine uğurlandı.
Konya’da güzel vakit geçiren maden işçileri Konyaspor’un da kazanmasıyla birlikte memleketlerine çok daha mutlu döndüler Maden işçileri ve aileleri, yönetim, teknik heyet ve oyuncularla da bir araya gelirken, Konya’nın tarihi ve turistik yerlerini de gezerek hoşça vakit geçirdiler. Vitoria Guimaraes maçını da locadan izleyen maden işçileri yaptıkları açıklamalarda, “unutmayacağız. Dualarımızı eksik etmeyeceğiz. Yüzümüzü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün” açıklamasında bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.