Öntur Havzanspor ikinci tura yükseldi
Öntur Havzanspor, Malatya’da oynadığı 2019 Futsal Ligi maçları sonunda 2. Tura yükselmeyi başardı.
Grubunda, İstanbul Şişli, Karabük Ovacık Gençlik ve Adana Seyhan Belediyespor ile mücadele eden Havzanspor, rakiplerine üstünlük sağlayarak ikinci tura yükseldi. İkinci tur maçları 26-28 Mayıs tarihlerinde Kocaeli’nde oynayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.