Önemli bir maçı kazandık
TBL'de 5'te 5 yapan Selçuklu Belediyesi'nde Koç Serkan Erdoğan maç sonunda konuştu.
Serkan Erdoğan yaptığı açıklamada, "Aslında söylenecek fazla bir şey yok. İzzet bütün hafta sakattı idman yapamadı, bu maçta müthiş bir özveri göstererek oynadı. Will Daniels’in de dizinde problem var. Aynı özveriyi o da gösterdi. Yunus’un da maalesef babası vefat etti. Buna rağmen takımın başında yer aldı. Yunus’la beraber biz de çok üzüldük. Bu tür olumsuzluklara rağmen oyuncularım çok iyi mücadele ortaya koydu. Bu özel ve hüzünlü günde önemli bir maç kazandık. Bütün oyuncu arkadaşlarımı bu üstün karakterden dolayı tebrik ediyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.