Keşan Belediyespor kafilesini taşıyan otobüsün Antalya'nın Korkuteli ilçesi Kargalı mevkiinde şarampole yuvarlanmadan önce otobüs içinde çekilmiş görüntüleri ele geçti.
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.