Olaylar bittikten sonra CHP'lilerden destek
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekilleri, Gezi Parkı'na gelerek eylemcilere destekte bulundu. Çadırların önüne gelen CHP'liler, eylemcilerle oturma eylemi yaptı. CHP'lilerin olayların sakinleştiği saatlerde Gezi Parkı'nı ziyaret etmeleri dikkatlerden
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, İstanbul milletvekilleri Şafak Pavey, Aydın Ayaydın ve Sezgin Tanrıkulu'nun da aralarında yer aldığı 20 kişilik heyet, gece ilerleyen saatlerde Gezi Parkı'na gelerek eylemcilere destek ziyaretinde bulundu. Eylemcilerin kurduğu çadırları gezen CHP heyeti, çadırların önünde bir süre oturma eylemi yapıp eylemcilerle sohbet etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.