Habertürk te yayınlanan Kime Göre Neye Göre programına konuk olan Nihat Doğan , kendine özgü üslubuyla programın katılımcılarını farklı tartışmaların içine çekti
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.