Nejc Skubic cezalı duruma düştü
Atiker Konyaspor’da başarılı kanat oyuncusu Nejc Skubic gördüğü sarı kart sebebiyle cezalı duruma düştü
Nejc Skubic, ikinci yarıda rakibine yaptığı hareket nizami olmasına rağmen ve rakibine dokunmamasına rağmen Ümit Öztürk tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Skubic, önümüzdeki hafta iç sahada oynanacak Kasımpaşa maçında cezası sebebiyle forma giyemeyecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.