Nasreddin Hoca Stadyumu yeni sezona hazır
2016-2017 Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan temsilcimiz Akşehirspor'un oynayacağı Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu lige şimdiden hazır.
2016-2017 Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan temsilcimiz Akşehirspor'un oynayacağı Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu lige şimdiden hazır. Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mahmut İşcan, Nasreddin Hoca Stadyumunun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yeni sezon için hazırlandığını belirtti. İşcan, " Geçtiğimiz sezon sonu itibariyle Nasreddin Hoca Stadyumumuzun bozuk olan bölgelerinin bakım çalışmalarını ve çim ekimlerini yaptık. Stadyum'a yaklaşık 1 tır'a yakın hayvan gübresi atarak çimlerin daha kaliteli çıkması konusunda çalışmalar yaptık. Stadyumun düzenli olarak sulaması ve çimlerin kesim işlerini de düzenli bir şekilde yapıyoruz" dedi. Diğer taraftan sporcu antrenmanlarının yapıldığı sanayideki Akşehirspor Sosyal Tesislerinin de yeni sezona hazır hale getirildiği belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.