Nalçacılılar'dan Süper Kupa açıklaması
Nalçacılılar Taraftar Grubu Başkanı İbrahim Apalı, Konya'da oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş arasında ki Süper Kupa maçı öncesi açıklamalarda bulundu
Nalçacılılar Taraftar Grubu Başkanı İbrahim Apalı, Konya'da oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş arasında ki Süper Kupa maçı öncesi açıklamalarda bulundu İbrahim Apalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: “13 Ağustos 2016 Cumartesi günü şehrimizde oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray Süper Kupa mücadelesinde Nalçacılılar olarak herhangi bir organizasyonumuz bulunmamakta olup, tüm Konyaspor'lu taraftarlarımızın buna göre hareket etmesi gerekmektedir. Biz şuan tüm hazırlıklarımızı 19 Ağustos'ta başlayacak Süper Lig ve 15 Eylül'de başlayacak olan UEFA Avrupa Ligi üzerine yapmaktayız. Oynanacak Süper Kupa karşılaşmasında her iki takıma da başarılar dileriz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.