MHP’li adaylardan sağlık yatırımı hedefi
29 Mart yerel seçim çalışmaları dahilinde oda kurum ve kuruluşları bizzat gezerek vatandaşa yönelik yapılabilecekler hakkında bilgi alışverişinde bulunan MHP belediye başkan adayları, İl Sağlık Müdürü Hasan Küçükkendirciyi makamında ziyaret etti.
MHP Selçuklu Belediye Başkan Adayı Mustafa Demirel de, seçildiği takdirde, Selçuklu bölgesi kapsamında sağlık ocaklarını sayısını artıracaklarını söyledi. Demirel, mahalle muhtarları aracılığıyla ihtiyaç sahibi insanları tespit ederek belediye hastanelerinde kendilerine öncülük tanınarak sahip çıkılacağını ifade etti.
Özellikle kadınlarımızın için kemik erimesi, menopoz ve kadın hastalıkları noktasındaki tedavilerin bizzat Selçuklu Belediyesi tarafından yapılacağını da kaydeden Mustafa Sırrı Demirel, “İnsana hizmet için ekip olarak yola çıktık, değişim yakındır” dedi.
İl Sağlık Müdürü Hasan Küçükkendirci ise MHP Büyükşehir ve Selçuklu Belediye başkan adaylarına sağlık konusuna gösterdıkleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Küçükkendirci, idarecilik anlayışının Konya’yı yöneten her birim için herkese kucaklayan bir zihniyet çerçevesinde olması gerektiğini belirterek adaylara başarı diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.