MHP'de tanışma ve kaynaşma toplantısı
MHP Akşehir İlçe Başkanlığı yöneticileri partililerle biraraya geldi.
MHP Akşehir İlçe Başkanlığı yöneticileri partililerle biraraya geldi.
MHP İlçe Teşkilatı'nda yapılan tanışma ve kaynaşma toplantısı, 8 Ocak'ta yapılan olağan kongre sonrası Akşehir İlçe Teşkilatı yeni yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, MHP'li belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantının ardından katılımcılara Herse ikram edildi.
MHP İlçe Teşkilatı'nda yapılan tanışma ve kaynaşma toplantısı, 8 Ocak'ta yapılan olağan kongre sonrası Akşehir İlçe Teşkilatı yeni yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, MHP'li belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantının ardından katılımcılara Herse ikram edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.