MHP Selçuklu, eski başkanları buluşturdu
Milliyetçi Hareket Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Av. Bekir Karataş, kendisinden önce görev yapmış ilçe teşkilat başkanları ve belediye başkan adayları ile Bera Otelde organize edilen yemekte bir aray
Milliyetçi Hareket Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Av. Bekir Karataş, kendisinden önce görev yapmış ilçe teşkilat başkanları ve belediye başkan adayları ile Bera Otel’de organize edilen yemekte bir araya geldi. Yusuf İnanç, Cengiz Çal, Mustafa Yılmaz ile Hüseyin Kurşunmaden, Başkan Vekili Oktay Ceylan, M. Sırrı Demirel, A. Rıza Koçyıldız ve Muammer Kayan’ın katıldığı gecede geride bırakılan 12 Haziran genel seçimleri değerlendirilerek, seçimin kritiği yapıldı. Herkesin MHP için Selçuklu’nun önemi ve anlamı hakkında görüş birliğinde olduğu ve bunun da gereklerinin yerine getirilmesi için yapılması gerekenlerin konuşulup tartışıldığı gecede bu tarihten sonra neler yapılabileceği konuşuldu. Eski başkanlar, görevinde bir yılı geride bırakan başkan Karataş’a; bu zaman zarfında hem genel seçimler, hem de kendi parti taban ve üyelerine yönelik çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.