MHP Akşehir İlçe Teşkilatı'nda görev dağılımı yapıldı
MHP Akşehir İlçe Teşkilatı'nda yönetim kurulu yeniden belirlendi.
MHP Akşehir İlçe Teşkilatı'nda yönetim kurulu yeniden belirlendi.
Yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, tüzük gereği yapılan seçimde başkan vekilliği ile basın ve halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcılığına Sabit Mutlu, ilçe sekreterliğine Ali Kılınç getirildi.
Olağan kongrede başkanlığa Zekeriya Kanat yeniden seçilmiş ve güven tazelemişti.
MHP Akşehir İlçe Teşkilatı'ndan yapılan açıklamada, yeni yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri, MHP'li belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla 15 Ocak 2012 Pazar günü saat 09:30'da tanışma toplantısı yapılacağı duyuruldu.
Yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, tüzük gereği yapılan seçimde başkan vekilliği ile basın ve halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcılığına Sabit Mutlu, ilçe sekreterliğine Ali Kılınç getirildi.
Olağan kongrede başkanlığa Zekeriya Kanat yeniden seçilmiş ve güven tazelemişti.
MHP Akşehir İlçe Teşkilatı'ndan yapılan açıklamada, yeni yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri, MHP'li belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla 15 Ocak 2012 Pazar günü saat 09:30'da tanışma toplantısı yapılacağı duyuruldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.