Mehmet Kelle Seydişehir’de iddialı
Saadet Partisi Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kelle parti ilçe binasında basın toplantısı düzenledi.
Mehmet Kelle, “Milli Görüş ailesi toparlanmaya başladı, yuvaya ve öze dönülüyor, şu anda ana muhalefet partisi konumuna geldik” dedi. AKP iktidarına yerel seçimlerde sarı kart, genel seçimlerde de kırmızı kart göstereceğini kaydeden Mehmet Kelle, “SP eski özlenen günlere kavuşacaktır. Seydişehir’de de bunun mücadelesini veriyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.