Mehdi Bourabia: Takım ruhu üst seviyede
Turkcell Süper Kupa Final maçının yıldızı olan Mehdi Bourabia karşılaşmayla ilgili yaptığı değerlendirmede takım ruhunun üst seviyede olduğunu söyledi
. Atiker Konyaspor'un Faslı orta sahası Mehdi Bourabia, Süper Kupa maçında sergilediği performanla büyük beğeni topladı. Süper Kupa'da kazanılan büyük başarıyı değerlendiren Mehdi, "Kendi açımdan harikulade duygular içindeydim, ilk resmi maçımdı. Bugün çok güzel bir oyun ortaya koyduk. Takım ruhu üst seviyedeydi bu yüzden çok duygusal anlar yaşadık. Maçta çok güzel oynadık. Ümit ediyorum ki önümüzdeki maçlarda takım olarak kendimiz daha çok geliştirip adaptasyon olayını da tamamladıktan sonra çok daha iyi maçlar ortaya koyacağız" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.