Kupalar Selçuk Üniversitesinde sergilenecek
Atiker Konyaspor'un kazandığı 2 kupa Selçuk Üniversitesi'nde sergilenecek
Atiker Konyaspor'un kazandığı Ziraat Türkiye Kupası ile Süper Kupa, Selçuk Üniversitesi'nde sergilenecek. Fair-Play topluluğunun organizasyonu ile 2 kupa, 14-15-16 Kasım tarihlerinde Selçuk Üniversitesi Keykubad Köşkün'de sergilenecek Selçuk Üniversitesi'nde öğrenim gören yeşil-beyazlı taraftarların, kupalara yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.