Kupa biletlerinin satışına başlandı
Atiker Konyaspor’un Galatasaray ile oynayacağı ZTK Çeyrek final rövanş karşılaşmasının kağıt bilet satışına dün itibariyle başlandı.
Daha önce kağıt bilet satışına yönelik yaşanan sıkıntı aşıldı. Konyaspor ile Galatasaray Kulübü arasında yapılan görüşmeler sonucunda kağıt bilet satışının yapılmasına yönelik karar alınmıştır.
Buna göre İstanbulda’ki Konyaspor taraftarı ve Konya’dan İstanbul’a giderek maçı yerinde izlemek isteyen taraftarlar, bu önemli müsabakayı 30 TL karşılığında takip edebileceklerdir.
Konyaspor'dan yapılan açıklamada, "Konuya hassasiyetle yaklaşan ve sorunun çözümüne katkı sağlayan Galatasaray Kulübü’ne ve yöneticilerine teşekkür ederiz" denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.