Konyaspor’lu minikler Atatürk’ü Anıtkabir’de andı
Atiker Konyaspor ve Anadolu Selçukspor U11-U12 takımlarında yer alan futbolcular ve antrenörler 10 Kasım nedeniyle Ankara’ya giderek Anıtkabir’i ziyaret etti.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Futbol Gelişim Akademi kategorilerinde forma giyen 60 oyuncu ve 10 antrenör Konyaspor camiasını temsilen 10 Kasım’da Ankara’ya gitti. Kafilede yer alan futbolcular ziyaret sırasında ellerinde Türk Bayraklarıyla orada toplanan vatandaşları selamladı. Ziyaret sonrasında ise minik futbolcular dev Türk Bayrağı ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.