Konyaspor’dan Çağlayan’a kutlama
Atiker Konyaspor Kulübü, profesörlük unvanıni alan yönetici Hakan Salim Çağlayan'ı tebrik etti
Konyaspor’dan yapılan açıklamada, "Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümünde Doç.Dr. olarak görev yapan Atiker Konyaspor yönetim kurulu ve öğretim üyesi Hakan Salim Çağlayan bugün itibariyle profesörlük kadrosuna atanmıştır. Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu olarak sayın hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz" denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.