Konyaspor'da Traore sevinci
Trabzonspor karşılaşmasında sakatlanarak sezonun ilk yarısını kapatan Traore'den müjdeli haber geldi. Burkina Fasolu oyuncunun önümüzdeki hafta koşulara başlayacağı öğrenildi
Atiker Konyaspor'da Traore sevinci yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda sakatlığı sebebiyle sezonun ilk yarısını kapatan Burkina Fasolu oyuncunun önümüzdeki haftalarda koşulara başlayacağı öğrenildi. Abdou Razacak Traore'den gelen haber teknik heyetin yüzünü güldürürken bu sezon hücum yönünden etkisiz kalan Konyaspor'un sezonun ikinci yarısında en etkili silahlarından olması bekleniyor.
GEÇEN SEZON 9 GOL ATTI
2015-2016 sezonunda Atiker Konyaspor'da kiralık olarak oynayan ve çıktığı 30 maçta 7 gol, 1 asistlik performans sergileyen Abdou Razacak Traore, geçtiğimiz sezonu ise Kardemir Karabükspor'da geçirdi. Karabük temsilcisinde 19 maça çıkan Traore 9 gol, 2 asistlik performansıyla göz doldurmayı başarmıştı. Burkina Fasolu futbolcu oğlunun vefatı üzerinde ligin ikinci yarısında takımdan ayrılmıştı.
SÜPER KUPA'DA YILDIZLAŞTI
Yaz transfer döneminde Atiker Konyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Abdou Razacak Traore, Atiker Konyaspor'un Beşiktaş'ı 2-1 mağlup edip Süper Kupa'yı aldığı maçta attığı golle ve oynadığı oyunla yıldızlaştı. Traore, Konyaspor'un kupaya uzanmasında büyük pay sahibi oldu.Atiker Konyaspor'un Trabzonspor'a 2-1 mağlup olduğu maçta sakatlanan Burkina Fasolu oyuncu, yapılan tetkitler sonucunda sezonun ilk yarısını kapattığı açıklanmıştı.
AHMET SÜTCÜ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.