Konyaspor yeni takım otobüsüne kavuşuyor
Atiker Konyaspor merakla beklenen yeni takım otobüsüne kavuşuyor
Giydirmesi yapılan Atiker Konyaspor'un yeni takım otobüsü önümüzde ki günlerde Konya'da olacak.Atiker Konyaspor'un yeni takım otobüsü ilerleyen günlerde takıma hizmet vermeye başlayacak. Giydirmesi yapılan otobüs bu hafta içi Konya'ya gelecek. Atiker Konyaspor bundan sonra daha konforlu bir şekilde seyahat ederek içerde ki ve dışarda ki maçlara gidebilecek. Atiker Konyaspor'un yeni otobüsünün üzerinde Atiker Konyaspor ve UEFA Avrupa Logosu ile birlikte Atiker Konyaspor ile özdeşleşen taraftarın dilinden hiç düşmeyen “Konyaspor geliyor bak” tezahüratı yer alıyor. Atiker Konyaspor logosunda kulübün kuruluş tarihinin 1922 olması dikkat çekti. Taraftarlar, Atiker Konyaspor'un yeni takım otobüsü üzerinde yoğun bir çaba harcayan Hamdi Parmak'a teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.