Konyaspor, dünü tek antrenmanla geçirdi
Manisaspor kupa maçının ardından Antalyaya dönen Konyaspor, hazırlıklarına sabah yapılan antrenmanla devam etti.
Teknik Direktör Giray Bulak yönetiminde saat 10:00’da başlayan antrenman düzkoşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Manisaspor kupa maçında ilk 11’de oyuna başlayan futbolcular, topla yapılan hareketler ve koşu çalışmasının ardından açma-germe hareketleri ile antrenmanı tamamlarken, diğer oyuncularımız koordinasyon hareketleri, top tekniğine dayalı çalışma, yarı sahada yapılan çift kale maç yaptı. Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren antrenman açma-germe hareketleri ile sona erdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.