Konya'nın son kabadayısı Atasagun'a son görev
Konya'nın son kabadayılarından İhsan Atasagun (90) dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Gariban babası olarak da bilinen Atasagun'un cenaze namazına katılım oldukça yoğundu
Konya'nın son kabadayılarından olan ‘Deccal’ lakabıyla tanınan İhsan Atasagun (90) dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Gariban babası olarak da bilinen İhsan Atasagun'un vefatı, sevenlerini derinden üzdü.
Merhum İhsan Atasagun'un cenazesi, bugün Hacı Veyis Camii'nde ikindi vakti kılınan namazın ardından Üçler Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Cenaze namazına CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, İYİ Parti Konya İl Başkanı Kadir Ulusoy, BBP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Atasagun'un yanı sıra merhum Atasagun’un ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.
Merhaba Gazetesi olarak, İhsan Atasagun’a Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz.
SAİT ÇELİK
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.